Ароматизатор TPA Sweetener - ТПА Підсолоджувач

Модель: 199

Доступні опції


Знайшли дешевше?
₴ 25 грн
Ціна в бонусних балах: 250

  • Бонусні бали: 25
  • Наявність: На складі

Ароматизатор TPA Sweetener - підсолоджувач смаку для Ваших рідин. Найчастіше використовують в міксах для додання солодощі смакам, особливо фруктовим. Деякі використовують як моно-рідина зі смаком тростинного цукру. Може кристалізуватися в холодну пору року і міняти колір від прозорого до світло-коричневого - це не є дефектом! Щоб позбутися від кристалізації рекомендується нагрівати ароматизатор на "водяній бані", але забороняється розігрівати в мікрохвильовій печі!


Виробник: The perfumer's apprentice (США)  -  TPA ароматизатори, які залишаються популярними і використовуються в преміум-рідинах протягом багатьох років. Вони не мають сторонніх смаків відхилених від самого початку задуманого і названого.

Обсяг : 5, 10, 30 мл. Гурт - за попереднім замовленням і домовленості

Умови зберігання : зберігати в закритій і сухий тарі при температурі від +2 до + 22ºС, уникати потрапляння прямих сонячних променів

Рекомендована концентрація (дозування) :

  • При використанні як моно-який смак: 3% на загальну кількість рідини
  • У складі з іншими ароматизаторами: 1-2% на загальну кількість рідини

    Готовий самозамес необхідно зберігати при температурі вище 20 ° С щоб смак готової рідини повністю розкрився. Після перемішування дайте рідини настоятися 7-20 днів (це залежить від складності та складу рецепта)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha