Заказать звонок

Що краще под система чи одноразка?

Дуже багато людей роздумують що ж все-таки краще придбати, под чи ашку, особливо якщо людина ще без досвіду паріння або хоче перейти з сигарет на вейпи і не знає, що краще підійде.

Кожен просунутий вейпер, має вагомі аргументи на захист тих чи інших пристроїв. Насправді ж переваги обох типів девайсів порівняно очевидні, але все ж таки не заважає нам у черговий раз поговорити про них.

Кожен робить вибір сам, керуючись своїм смаком та вподобаннями, а якщо ви ще не пробували одноразову сигарету чи вейп то спочатку варто спробувати обидва, а потім вирішувати, але все ж таки поговоримо детальніше про них.


Чи одноразки смачніші за вейп пристрої?

У спільноті вейперів, деякі вважають, що одноразові електронні сигарети смачніші за багаторазові под-системи. Звісно, це не є беззаперечною правдою: сьогодні виробники рідин створюють дуже насичені, якісні та класні аромати, які можуть конкурувати за якістю смаку навіть з багаторазовими системами включаючи Ельф Бари. 

Проте загалом одноразові вейпи зазвичай перемагають у змаганні за смаковими перевагами набагато частіше і впевненіше. Це в багатьох випадках пов'язано з їхньою конструкцією та концепцією пристрою.

Чи жижа в одноразці, краще, ніж у поді?

У випадку з Elf Bar ми стикаємось із варіантом, де важлива цілісність та самодостатність: рідину спочатку підібрали за технічні характеристики пристрою, щоб вона максимально підходила.

Щодо подів, той самий смак може розкриватися по-різному. Проте, в разі одноразових вейпів, за умови якісного виробництва рідини, все стає очевидним: рідина "підлаштовується" під конкретний випаровувач, що гарантує максимальну насиченість передачу смаку.

Переваги багаторазової електронної сигарети:

 • Економічність: При купівлі багаторазового вейпу ви можете зекономити гроші у порівнянні з одноразовими моделями. Хоча початкова вартість може бути вищою, в довгостроковій перспективі ви не витратите гроші на постійну заміну одноразок. Потрібно буде лише купувати рідини саме для подів, а це набагато менше за вартістю.
 • Екологічність: Використання багаторазової сигарети створює менше сміття, оскільки вам не потрібно викидати одноразові пластикові корпуси від одноразок.
 • Можливість налаштування: Деякі багаторазові вейпи дозволяють користувачам налаштовувати параметри свого пристрою, такі як потужність і потік повітря. Це дозволяє краще задовольнити ваші індивідуальні потреби.
 • Ширший вибір смаків: Зазвичай, багаторазові вейпи працюють з більшим асортиментом рідин, оскільки вони мають стандартний розмір та підключаються до багатьох різних випаровувачів. Є як готові рідини, так і ароматизатори, які ви можете змішувати самостійно і отримувати унікальні смаки, також є різноманітні концентрати.
 • Довший термін служби: Якщо ви дбаєте про свій багаторазовий вейп і замінюєте необхідні компоненти вчасно, він може служити вам довгий час, що також сприяє економії грошей.
 • Відмова від куріння: Через те, що у рідинах для подів є таке різноманіття і смаків та компонентів з яких складається рідина, то з легкістю можна обирати рідину з меншим вмістом нікотину кожного разу, коли ви заправляєте свій под. І зрештою можна перейти на безнікотинову рідину, що в свою чергу буде набагато корисніше в перспективі для здоров’я.
 • Контроль ситуації: людина може обирати співвідношення VG/PG, а це своєю чергою кількість та густота пару, вміст нікотину та який нікотин вживати. Тобто людина максимально розуміє та контролює, що попадає в її організм. Можна контролювати абсолютно всі компоненти своєї рідини, будь-то самозаміс чи готова рідина і можна відмовитись від нікотину.

Переваги одноразової електронної сигарети:

 • Зручність: Одноразові вейпи є надзвичайно простими у використанні. Вони не вимагають складного налаштування, заміни батарей або картриджів. Просто вийміть їх з упаковки та користуйтеся.
 • Надійність: Одноразові вейпи зазвичай дуже надійні, оскільки вони не мають багатьох рухомих деталей, які можуть зноситися або ламатися.
 • Дискретність: Одноразові вейпи зазвичай дуже компактні та легкі, що робить їх ідеальними для використання в громадських місцях, де вейпення може бути обмежене або заборонене.
 • Вибір смаків: Виробники одноразових вейпів пропонують різні смаки та аромати для задоволення різних смаків користувачів.
 • Відсутність зобов'язань: Одноразові вейпи не потребують довгострокового зобов'язання. Ви можете користуватися їх, якщо це вам потрібно, і не перейматися заміною акумуляторів або обслуговуванням.
 • Легка насиченість нікотином: зазвичай в одноразках використовують сольовий нікотин. Він забезпечує більш насичений і швидкий задоволення від нікотину, що особливо корисно для тих, хто намагається зменшити споживання тютюнових виробів.
 • Гладке вдихання: Вдихання сольового нікотину менше подразнює горло, оскільки він зазвичай містить менше нікотину за один раз порівняно з традиційним вільним нікотином. Це дозволяє користувачам отримувати задоволення від вейпення без надмірного подразнення горла.
 • Висока концентрація нікотину: Одноразові вейпи з сольовим нікотином часто мають високу концентрацію нікотину, що може задовольнити потреби тих, хто споживає багато нікотину.


Що ж вибрати: POD-систему чи одноразку?

Як ви розумієте, однозначної відповіді на це питання немає. Тут все залежить від мети, звичок, частоти паріння, а також фінансового стану та уподобань щодо брендів. 

Одноразові вейпи є більш простими у використанні, загалом смачнішими (хоча не завжди), не потребують жодного обслуговування і легко переносити завдяки компактним розмірам. Однак їх постійне придбання може бути витратним.

Багаторазові пристрої виходять дешевше для бюджету та дозволяють випробовувати різні смаки. За розмірами вони також компактні, а обслуговування відносно просте, хоча вимагає мінімальних зусиль та вмінь. Проте вам все одно доведеться носити з собою запаси в розхідних компонентах, навіть у невеликих кількостях.

 • Тому важливо спробувати обидва варіанти, та визначитись для себе, можна почати з одноразки, якщо ви початківець, а потім перейти на вейпи.

В будь-якому разі навіть після покупки багаторазової системи, можна купувати одноразки також, адже вейп нікуди не дінеться від вас і  можна комбінувати ці два пристрої для паріння.

 • Що краще под система чи одноразка?