Флакон Chubby Gorilla v3

Модель: 913

Доступні опції


Знайшли дешевше?
₴ 18 грн
Ціна в бонусних балах: 180

 • Бонусні бали: 18
 • Наявність: На складі

 • 10або більше ₴ 17 грн
 • 50або більше ₴ 15 грн
 • 100або більше ₴ 13 грн
 • 500або більше ₴ 9 грн
 • 1000або більше ₴ 7 грн

Пластиковий флакон Chubby Gorilla з конічною кришкою-контролем першого розкриття і вставкою-піпеткою

призначення Флакони для транспортування і зберігання ароматизаторів і рідин для електронних сигарет
Обсяг 30 мл
колір прозорий
кришка конічна
Контроль першого розтину +
Прозора оглядовий смуга Прозорий колір
матеріал Флакон - сополімер; Вставка - ПЕВТ; Кришка - ПЕНД. Зберігає форму при натисканні і не деформується

Флакон Chubby Gorilla v3 - оригінал

Про ChubbyGorilla:

Компанія Chubby Gorilla була заснована в 2015 році з метою створювати продукти, які люди люблять використовувати.

Ось чому їх місія звучить як: «Спроектовано для мети, розроблено для мети». Це просте твердження інформує нас про рішення, що приймаються виробником, від типів матеріалу, який вони використовують, до того, як технологи проектують і випускають продукцію.

 Chubby Gorilla флакони на всіх ринках відомі своєю високою якістю і тонким стилем. Вся продукція розроблена і спроектована в Каліфорнії. Без перерви працюють дизайнери та інженери по продукту, а також фахівці відділу відповідності і якості, єдиним завданням яких є забезпечення бездоганної роботи кожного пристрою. Багаторічний досвід і захоплення цією галуззю, забезпечує виробництво високоякісної продукції, яка ідеально підходить вимогам нашого ринку. І нарешті, матеріали і конструкція продуктів вказують на комфорт і зручність у використанні кінцевим споживачем. Починаючи з герметичної конструкції і випробування герметизуючого ущільнення, закінчуючи вузьким накінечником для крапель і тонкою конструкцією.

На стадії розробки флаконів враховується кожна дрібниця. Від конкретної окружності пляшок до типів використовуваних кришок і розміщення фірмового логотипу: все залишається зосередженим на конкретній меті - змусити покупців закохатися в ці пляшечки. Один з кращих способів зробити це - працювати з дизайнерами, які, як і інженери, є справжніми ентузіастами. Оскільки вони використовують продукти Chubby Gorilla і постійно вивчають нові методології проектування.

Чому Chubby Gorilla v3 краще, ніж Chubby Gorilla v2?

 1. Зручний піпет-дозатор. Не протікає і тонкий носик дозволяє закапувати рідину як струменем, так і видавлювати по краплі. Тепер дозатор НЕ вискакує як би сильно ви не стискали пляшку.
 2. Кришка з контролем першого розкриття і захистом від дітей. Для того, щоб відкрити таку кришку потрібно здійснити дві дії одночасно: натиснути на кришку і провернути. Тепер кільце першого розтину стало ширше, тому вирішилась проблема з передчасним відривом кільця від кришки при сильному закручуванні - ваша рідина не проллється.
 3. Безпека і універсальність. Даний вид флаконів без проблем можна використовувати за кордоном так як він відповідає Європейським стандартам: безпечний екологічний матеріал, захист від дітей і контроль першого розкривання

Як відрізнити підробку від оригінального флакона Chubby Gorilla?

 • Компанія Chubby Gorilla одні з небагатьох виробників, які патентують свої флакони, тому на дні або стінці кожної пляшки є зображення горили.
 • Так само дані флакони спроектовані таким чином, щоб рідина що знаходиться всередині не протікала навіть у разі пошкодження контролю першого розкриття. Як правило, підроблений флакон постійно тече, що дуже незручно.

Вибираючи Chubby Gorilla ви отримаєте надійну упаковку і оптимальне рішення для ваших рідин. Американський бренд вміщує в себе переваги використання таких пляшок як виробниками рідин для електронних сигарет, так і кінцевим споживачем. Високі технології виробництва захистять від псування вміст флакона, а стильний і витончений дизайн завжди буде продовжувати приємні враження від співпраці з нами :)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha