Охолоджуючий агент WS-23 "Малайзійський кулер"

Модель: 198

Доступні опції


Знайшли дешевше?
₴ 39 грн
Ціна в бонусних балах: 390

  • Бонусні бали: 39
  • Наявність: На складі

WS-23 або "малайзійський кулер" 20% PG - рідкий, охолоджуючий агент, що володіє унікальними фізичними властивостями і сенсорними показниками, розведений на пропіленгліколі. Саме WS-23 є секретом "холодності" малайзійських рідин для електронних сигарет. Ациклічний карбоксамід на основі ментолу - Malaysian cooler, створює ефект охолодження у гортані абсолютно без аромату і смаку, на відміну від ментолу. Щодо ментолу, WS-23 дає 2/3 охолоджуючого ефекту, позбавленого запаху.

Дуже добре поєднується з іншими компонентами і ароматизаторами. Для отримання максимального ефекту охолодження, як в малайзійських рідинах, рекомендується 2-3% WS-23 і додавати 1,5% TPA Koolada у свій самозаміс.

Сильний, стійкий охолоджуючий ефект без присмаку, печіння, гіркоти, оніміння та інших побічних ефектів - головні причини популярності цього агента. 


Обсяг : 5, 10, 30 мл. Гурт - за попереднім замовленням і домовленістю

застосування: 

  • харчова галузь: ароматизатори, напої, кондитерські вироби і т.д. агент WS-23 забезпечує збереження оригінального аромату продуктів
  • побутова хімія та косметика: мило, зубні пасти, шампуні, ополіскувачі та інше. 
  • фармацевтична промисловість: мазі охолоджуючої або розігріваючої дії, сиропи, мікстури. Це ще раз підтверджує 100% безпеку компонента.
  • рідини для електронних сигарет: "той самий кулер" як в преміум-рідинах малайзійського походження. Дуже добре підходить для людей, у яких організм не приймає ментол, а ефекту прохолоди не вистачає в рідинах.

Рекомендована концентрація (дозування) для самозамісу:

  • 1-5% на загальну кількість рідини. 5-15 крапель на 10 мл. Рекомендується додавати поступово.

Готовий самозаміс необхідно зберігати при температурі від 20ºС щоб смак готової рідини повністю розкрився, після перемішування їй слід дати настоятися 6-15 днів (все залежить від складності та складу рецепта)

Виробник : США "BOC Sciences" 

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha