TPA Ethyl Maltol - Етилмальтол 30 мл

Модель: 152-30
Знайшли дешевше?
₴ 60 грн
Ціна в бонусних балах: 600

  • Бонусні бали: 60
  • Наявність: На складі

Етилмальтол (10% PG)  (етиловий мальтол) - порошок кристалічної структури, чистого білого кольору розведений на пропіленгліколі BASF (Німеччина). Підсилювач смаку і аромату солодощів, кондитерських виробів, морозива, йогуртів, гастрономічних і інших харчових продуктів. Також етілмальтол часто застосовується в парфумерному виробництві.

Основним призначенням Етилмальтол в рідинах для електронних сигарет є посилення аромату рідини і надання йому більш вираженого смаку. Практично всі виробники преміум-рідин використовують в своїх складах етілмальтол. Етилмальтол, смакова добавка, яка пом'якшує і вирівнює смаки, надає солодкість. Незамінний, якщо ви зіпсували рідина, створює баланс смаків. Так само в міксах допомагає зробити смаки більш виразними, щоб можна було відчути кожен доданий елемент. Продається у вигляді кристаликів, які розчиняються в пропіленгліколі.

Харчова добавка: Е637

Хімічна формула: C7H8O3


Виробник: The perfumer's apprentice (США)  -  TPA ароматизатори, які залишаються популярними і використовуються в преміум-рідинах протягом багатьох років. Вони не мають сторонніх смаків відхилених від самого початку задуманого і названого.

Обсяг : 30 мл

Умови зберігання : зберігати в закритій і сухий тарі при температурі від +2 до + 22ºС, уникати потрапляння прямих сонячних променів

Рекомендована концентрація (дозування) :

  • на 10 мл готової рідини, рекомендується додати 4-6 крапель, після чого струсити і дати настоятися.

Готовий самозамес необхідно зберігати при температурі від 20ºС щоб смак готової рідини повністю розкрився, після перемішування їй слід дати настоятися 6-15 днів (все залежить від складності та складу рецепта)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha