Жижа без нікотину

Рідина Paradise - Золотистий ананас і пітайя 30 мл - фото, ціна, купити, Україна, Київ.
Рідина Paradise - Золотистий ананас і пітайя.Скучили за сонцем і пальмами? Відчуйте тропічний настрі..

₴ 190 грн

Рідина Paradise - Кавунова жуйка 30 мл - фото, ціна, купити, Україна, Київ.
Рідина Paradise - Кавунова жуйка.Літній смак із рідиною «Кавунова жуйка». Легкий та свіжий пар зі со..

₴ 190 грн

Рідина Paradise - Медова диня і солодкий лічі 30 мл - фото, ціна, купити, Україна, Київ.
Рідина Paradise - Медова диня і солодкий лічі.Стигла диня разом із тропічним лічі розкривається у см..

₴ 190 грн

Рідина Paradise - П'яна вишня 30 мл - фото, ціна, купити, Україна, Київ.
Рідина Paradise - П'яна вишня.Любителі терпких смаків оцінять рідину «П'яна вишня» з насиченим і яск..

₴ 190 грн

Рідина Paradise - Тропічний мікс 30 мл - фото, ціна, купити, Україна, Київ.
Рідина Paradise - Тропічний мікс.Коли класичні смаки набридли, ідеальним варіантом рідини стане «Тро..

₴ 190 грн

Рідина Face - Currative currant 100 ml - фото, ціна, купити, Україна, Київ.
Рідина Face - Currative currant. Цей смак еквілібріум між добром і злом, цілюща смородинка, one life..

₴ 365 грн

Рідина Face - Devil`s Apple 100 ml - фото, ціна, купити, Україна, Київ.
Рідина Face - Devil`s Apple. Вони не змогли і ти не будеш міцно стояти, devil's apple-багатогранне я..

₴ 365 грн

Рідина Face - Lemon Delight 100 ml - фото, ціна, купити, Україна, Київ.
Рідина Face - Lemon Delight. Насолода необхідно кожному, навіщо далеко ходити? Спробуй цей смак і сп..

₴ 365 грн

Рідина Face - Tobacco Relaxation 100 ml - фото, ціна, купити, Україна, Київ.
Рідина Face - Tobacco Relaxation. Спогади самі приведуть в знемогу, у вузьких колах її називають п'я..

₴ 365 грн

Рідина Face - Tropical Paradise 100 ml - фото, ціна, купити, Україна, Київ.
Рідина Face - Tropical Paradise. Рай на землі чого ще бажати? Тропічний Парадайс спеціально для тебе..

₴ 365 грн

Рідина NUDE - Blonde (Super Strawberry) - фото, ціна, купити, Україна, Київ.
Рідина NUDE - Blonde (Super Strawberry). Блондинка, навмисне легковажна. Розкішна зовнішність і попу..

₴ 189 грн

Рідина NUDE - Ebony (Super Mango) - фото, ціна, купити, Україна, Київ.
Рідина NUDE - Ebony (Super Mango). Моя зовнішність викликає миттєве збудження, чим більше ти на мене..

₴ 189 грн

Рідина NUDE - Violet (Super Grape) - фото, ціна, купити, Україна, Київ.
Рідина NUDE - Violet (Super Grape). Моє обписали тіло багато про що говорить, під пишними грудьми на..

₴ 189 грн

Рідина Wild Wild - West (NRG TOB) - фото, ціна, купити, Україна, Київ.
Рідина Wild Wild - West. Ексклюзив в чистому вигляді. Табачка з гуараной додасть тобі енергії і впев..

₴ 0 грн

Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)

image 2 Жижа без нікотину

Численні дослідження і реальна практика доводить що електронні сигарети є прекрасним способом кинути палити. Багато людей йдуть саме цим шляхом і досягають дуже непоганих результатів у швидкі терміни. Слід зазначити, що електронні сигарети не завдають шкоди організму, як це роблять звичайні сигарети, здатні привести навіть до такого захворювання як рак легенів.

Однією з причин нешкідливості електронних сигарет є відсутність в них нікотину та інших шкідливих речовин, які містяться в класичних сигаретах. Хорошим доказом цього є безнікотинові рідини для вейпа, придбати які ви можете в будь-який момент часу на нашому сайті.

Ще однією важливою перевагою електронних сигарет є їх нешкідливість для оточуючих. У парі не міститься шкідливих і небезпечних для організму хімічних сполук, також він має приємний запах, не викликаючи таким чином ніякого дискомфорту.

Безнікотинові рідини для електронних сигарет

Безнікотинові рідини для електронних сигарет можуть відрізнятися своїм складом, проте, в більшості випадків в них міститься три компоненти: гліцерин, ароматизатор, пропіленгліколь.

Кожен з цих компонентів виконує певну роль. Ароматизатори дозволяють зробити смак пара значно більш насиченим і приємнішим. Гліцерин має солодкий присмак, завдяки йому в електронних сигаретах утворюється пар. Пропіленгліколь необхідний для додання більш сильного смаку, а також для створення легкого печіння в горлі, щоб домогтися відчуттів схожих з відчуттями від куріння звичайної сигарети.


Також рідина для вейпа 0 мг може включати в себе такий компонент як вода. Найчастіше вода використовується для пом'якшення смаку.

Слід також зазначити, що будь-який з перерахованих вище компонентів є абсолютно безпечним як для самого вейпера, так і для оточуючих. Хорошим доказом цього є те, що всі ці компоненти також дуже часто використовується в харчовій промисловості, тому дуже багато людей вживають їх разом з їжею практично кожен день.

Переваги безнікотинової рідини для вейпу

Жижа без нікотину має низку істотних переваг, власне тому її й вибирає багато шанувальників паріння. Серед основних плюсів такі:

 • відсутність токсинів. Така не містить токсинів. Навіть якщо її випадково проллєте – це не призведе до якихось серйозних наслідків, алергій. При цьому все ж таки рекомендується тримати флакон з жижею в недоступних для дітей місцях;
 • немає ризику розвитку залежності. У складі просто немає компонента, що викликає залежності, єдине, з чим не захочеться розлучатися – це атмосфера паріння. Від неї зможете просто отримувати задоволення;
 • шанс взяти нікотинову перерву. Іноді вейпери переходять на нулівку, причому причини абсолютно різні. У когось можуть бути певні проблеми зі здоров'ям, а хтось просто хоче насолоджуватися смаком пари та самим процесом;
 • паріння м'яких складів. При тому, що нікотин у вейпі не має смаку та запаху, при вдиху його цілком можна відчути, він дає удар по горлу у тому числі. Не всім вейперам це подобається. Жижа 0% взагалі не відгукується у горлі;
 • шанс навчитися робити трюки та хмари. Багато парильників намагалися зробити ті чи інші трюки з парою, проте дійсно досягти успіху в цьому вдасться тільки якщо використовувати безнікотинову рідину, пара з неї більш податлива;
 • задоволення бажання в солодощах. Дивно, але є люди, яким паріння солодких жиж допомагає вгамувати пориви споживати порожні калорії. Тобто різні солодощі, які тільки наганяють вагу. Це справжня цукрова залежність. Через те, що в заправках, що розглядаються, нікотину немає, то абсолютно не ризикуєте перейти з однієї залежності на іншу.

Головний аргумент у нулівці — немає нікотину. Адже він впливає на фізичний та психологічний стан. Паріння без нікотину дозволить залишатися «в темі» абсолютно без шкоди здоров'ю.

Як вибрати рідину без нікотину

Вейп рідини без нікотину підбираються практично за тим же принципом, що і нікотинові, за винятком того, що потрібно визначитися з рівнем міцності.

Насамперед потрібно знайти жижу, яка підходить саме до вашого пристрою. Так якщо у вас малопотужний ПОД до 30 Вт, то ідеальне співвідношення гліцерину та пропіленгліколю 50/50 або 60/40. Через те, що отвори у випарнику невеликі, потрібні досить плинні рідини, щоб вата встигала просочитися. Густіші заправки працюють гірше, що логічно позначається на смакопередачі.


Для електронок з потужністю понад 40 Вт потрібно співвідношення 70/30 або навіть 80/20. За такої великої концентрації гліцерину отримаєте густі клуби пари, протікання через великі отвори випарника виключені.

Після густоти підбиратимемо смак. Тут вже немає будь-якої залежності від пристрою, тому орієнтуйтеся на власні уподобання. Стартувати рекомендується з класики – цитрус, ягоди, тютюновий аромат. Далі вже експериментуйте з випічкою, шоколадом та іншими нестандартними варіаціями.

Які відчуття від жижі без нікотину

Якщо порівнювати в парінні рідину без нікотину і з ним, то суттєвої різниці не відчуєте. Єдине, що буде помітно, — це практична відсутність удару по горлу. Адже основний компонент, який відповідає за нього, виключений.

Є вейпери, яким удар по горлу може подобатися, і якщо з якихось причин вони перейшли на нулівки, у них також маєте шанс взяти тротхіт. Для цього слід підбирати пристрій і відповідно рідини для нього з великим вмістом пропіленгліколю. Також ефект посилюють цитрусові та м'ятні смаки.

Навіщо парити безнікотинову жижу

Паріння безнікотинових рідин може здатися нелогічним, адже куріння нерозривно пов'язане з тим компонентом, якого у цих заправках немає. Однак є цілком обґрунтовані причини використати саме нулівки. Ось вони:

 • поступове відлучення від нікотинових вейпів. З використанням 0% сумішей це зробити простіше і вже насолоджуватися самим процесом паріння, що значно безпечніше;
 • можливість не випадати із соціуму. Відрізнити, чи курить людина нікотиновий або безнікотиновий вейп неможливо. Якщо люди, з вашого кола спілкування парять, то, звичайно, не хочеться бути «білою вороною», безнікотинові жижі в цьому допоможуть;
 • шанс взяти участь у змаганні. Є цілі чемпіонати, що проводяться у різних куточках світу. Суть їх у тому, щоб видати якомога більшу хмару пари. Щоб випробувати себе, абсолютно не обов'язково набувати шкідливої звички, а разом із нею і залежності.


Остання і дуже поширена причина – цікавість. Вейпінг дуже популярний, тому логічно, що хочеться і спробувати собі, що воно таке. Нулівки  — чудовий вихід.

Купити рідину для електронних сигарет без нікотину

У нашому інтернет-магазині ви можете в будь-який момент часу купити рідину для електронних сигарет без нікотину. Віддавши перевагу саме нам ви отримуєте безліч переваг, серед яких:

 1. Висока якість. Представлена ​​на нашому сайті заправка для вейпа без нікотину відрізняється дуже високою якістю, так як виготовляється відомими світовими брендами з урахуванням всіх вимог і стандартів. Тому куплена у нас жижа для вейпа без нікотину зможе порадувати вас своїм дивовижним смаком і великою кількістю приємних відчуттів.
 2. Великий вибір. На сторінках нашого онлайн-магазина ви можете знайти дуже великий вибір всіляких безнікотинових рідин. У нас представлені рідини від різних виробників, які відрізняються своїми смаками, вартістю і багатьма іншими параметрами. У нашому магазині є жижа для вейпа на будь-який смак. Маючи такий великий вибір ви зможете завжди підібрати потрібне для себе рішення, що підійде вам на всі сто відсотків.
 3. Чудовий сервіс. Вирішивши замовити рідину для вейпа без нікотину на нашому сайті у вас не виникне жодних проблем. Все тому, що у нас працюють дуже уважні і чуйні менеджери. Вони зможуть проконсультувати вас з усіх питань, допоможуть на всіх етапах здійснення покупки, а також запропонують найбільш вигідні для вас варіанти з урахуванням всіх ваших вимог і побажань.
 4. Швидка доставка. Ми робимо все необхідне для того, щоб запропонувати нашим покупцям послуги якомога більш високої якості. Тому з великою увагою ставимося до такого аспекту нашої діяльності як доставка. Доставка придбаної у нас продукції виконується в дуже швидкі терміни, так як ми працюємо тільки з кращими логістичними компаніями. Ми здійснюємо доставку по Україні, до Києва, Харкова, Одеси, Дніпра та в інші міста.
 5. Вигідна вартість. У нас ви можете купити заправку для електронної сигарети без нікотину по ціні ціна якої зможе вас приємно здивувати. Наші розцінки є одними з найвигідніших на поточний момент, тому вибравши наш онлайн-магазин ви зможете дуже непогано заощадити не втративши при цьому в якості.
 6. Різні способи оплати. Купуючи рідини для електронних сигарет 0 мг на нашому сайті ви можете оплачувати їх різними способами. Наприклад, є можливість використовувати післяплата або передоплату. Також оплату можна виконувати на картку Приватбанку або монобанк і іншими способами.
 7. Знижки та акції. Наш магазин дуже часто проводить різноманітні акції та пропонує своїм покупцям дуже хороші знижки на замовлення представленої на нашому сайті продукції. Це дозволить вам придбати рідину для вейпа 0 mg по ще більш доступними цінами.

Всі ці переваги і роблять наш онлайн-магазин відмінним вибором для тих, кого цікавить якісна жижа для вейпа 0 мг без нікотину дешево.

Як купити нулівку на нашому сайті

Щоб придбати безнікотинову рідину для електронних сигарет недорого на нашому сайті необхідно просто додати в кошик ваші варіанти з каталогу. Далі потрібно зайти в кошик і здійснити оформлення замовлення. Для цього необхідно заповнити та надіслати спеціальну форму-заявку, в якій вказати свої деякі особисті і контактні дані.

Відразу ж після того як ви це зробите з вами зв'яжуться менеджери нашого магазину для уточнення всіх подробиць вашого замовлення. У разі наявності у вас будь-яких питань вони обов'язково детально проінформують вас по кожному з них, а також допоможуть на всіх етапах здійснення покупки.

Далі вам потрібно просто отримати замовлену вами безнікотинову рідину в найближчому відділенні пошти і здійснити її оплату. Також ви можете зробити передоплату на номер банківської картки, який повідомить вам менеджер нашого магазину.

Також ви можете в будь-який момент самостійно зв'язатися з нашими менеджерами. Для цього потрібно просто подзвонити по одному з номерів телефонів, які вказані у верхній частині нашого сайту.

Читайте наш блог