Заказать звонок

Мы працюємо! ПН-СБ 10:00 - 17:00

5% від суми усіх замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ 🇺🇦!

Гліцерин VG

image 1 Гліцерин BASF (Німеччина) 250 мл
Vegetable гліцерин BASF (Німеччина) - 250 мл Опис : солодка на смак, в'язка, гігроскопічна рідина (т..

₴ 89 грн

image 1 Гліцерин BASF (Німеччина) 500 мл
Опис: солодка на смак, нетоксична, в'язка, гігроскопічна рідина (трьохатомний спирт) без кольору і б..

₴ 155 грн

image 1 Гліцерин BASF (Німеччина) 1000 мол
Vegetable гліцерин BASF (Німеччина) - 1000 мл Опис : солодка на смак, нетоксична, в'язка, гігроскопі..

₴ 262 грн

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Що таке гліцерин? застосування гліцерину


Гліцерин - це тягуче, рідка речовина з зволожуючими властивостями, на смак солодке схоже на мед. Якісний гліцерин - безбарвний. Гліцерин застосовують практично у всіх галузях, наприклад:

  • Кондитерська і лікеро-горілчана промисловість . Харчова добавка: Е422. За допомогою гліцерину покращують консистенцію у виробництві кондитерських виробів і шоколаду, збільшують обсяг хлібобулочних продуктів, роблять м'якше і тягуче безалкогольні напої.
  • У фармацевтичній промисловості - гліцерин використовується як розчинник, антисептик, проносне (напр., Свічки з гліцерином) і сечогінний засіб. Гліцерин - один з найпопулярніших інгредієнтів в таблетках, мазях, сиропах і еліксири. Навіть в домашніх умовах з гліцерину варять ліки від різних хвороб. Гліцерин від BASF - ідеально підходить для таких цілей!
  • У сільській промисловості . Використовується для обробки насіння і рослин, для захисту кори дерев від непогодних умов і комах
  • У військовій промисловості - виробництво нітрогліцерину.
  • Хімічна промисловість . Гліцерин використовується при виробництві паперу, антифризів, мастил і кремів для взуття, мила, клею, пластику, пластмас і безлічі інших матеріалів. Діти люблять робити мильні бульбашки з гліцерином, як з закріплює елементом.
  • Тютюнова - регулювання вологості тютюну з метою зберегти справжній приємний смак.
  • Косметологічна промисловість . Використовується в багатьох засобах по догляду за собою, як зволожувач і охолоджувач шкіри. Додають в косметику гліцерин для волосся - це надає м'якість і блиск. Широке застосування отримав гліцерин для особи, як ефективне вологоутримуючими засіб. Також дуже часто використовують гліцерин для п'ят (ножних ванночок) в розчинах з оцтом та іншими рецептами для пом'якшення шкіри.
  • і безліч інших галузей
  • Так само гліцерин є основним компонентом для самозамеса. 

Відзначимо, що гліцерин буває двох видів залежно від способу його отримання: природний (тобто рослинний і тваринний) і хімічний. Тому багато хто ставить питання:

Який гліцерин краще купити?

Для електронних сигарет підходить vegetable харчової гліцерин з вищим ступенем очищення, для того щоб не було присутнє шкідливих речовин, неприємних смаків або запахів. Ще одним популярним питанням є:

Для чого потрібен гліцерин в самозамесе?

Даний елемент є обов'язковим в рідинах для електронних сигарет так він відповідає за візуальне пароутворення, тобто чим більше додається гліцерину, тим більше буде у Вас пара. Але важливо пам'ятати, що гліцерин зменшує якість смакової передачі. Тому Вам слід дотримуватися пропорції.

Отже, є кілька основних видів готових сумішей для ширяння:

Traditional - де, на 40% гліцерину (VG) додається 50% пропіленгліколю (PG) і 10% дистильованої води (AD). Характеризується оптимальною кількістю пара, відмінною смаковою передачею. Дистильована вода робить суміш менш густий і зручною у використанні. 

Хоча варто відзначити, що зараз більш популярною і традиційною стала основа 50% (VG) 50% (PG).

Ice Blade- така основа деяким доводиться по-смаку 95% (PG) - відмінно передає смакові якості, але 5% (VG) дають дуже мало пара.

Velvet Cloud- 20% (AD), 80% (VG) виходить велика кількість пара, але передача смаку майже відсутня.

В цілому немає єдиної правильної формули для основи, все залежить від Ваших особистих переваг і переслідуваних цілей ширяння. 

Існує величезна кількість відомих фірм, які виробляють гліцерин, ми опишемо дві найпопулярніших в світі, який виробляють тільки якісну і в відповідних умовах продукцію, це:

- BASF - німецька фірма, лідер світової хімічної галузі з гаслом «Ми створюємо хімію» Головний офіс знаходиться в г.Людвігсхафене в землі Рейнланд-Пфальц на південному заході Німеччини. Заснована 6 квітня 1865 року. Гліцерин BASF виробляє виключно рослинний (vegetable), який доведено є найкращим для харчового і фармакопейного використання.

- The Dow Chemical Company - міжнародний хімічний концерн. Її головний офіс розташований у м Мідленд, (штат Мічиган США). Компанія має дилерів більш ніж в 170 країнах і співробітників більше 50000 чоловік. Гліцерин DOW компанія виробляє як харчової, який набагато дорожче в ціні, так і технічний або «індустріальний», тому остерігайтеся недобросовісних продавців!

Чи приносить шкоду гліцерин?

Відповідь категоричний - НІ. Це доведено багатьма світовими асоціаціями охорони здоров'я. (напр. FDA, CIR, і інші) Токсичність гліцерину має статус GRAS (безпечний для застосування). Ні при звичайному вживанні (в допустимих дозах, природно), ні в процесі ширяння в гліцерині не виникають ніяких шкідливих речовин. Його вплив на організм людини нейтрально, але ви можете отримати естетичне задоволення і насолоду від об'ємних кількостей пара. Головне, щоб гліцерин був харчовим - якісним і з високим ступенем очищення за мірками USP. Такий гліцерин купити ви можете в нашому інтернет-магазині vapemix.com.ua, де будете впевнені в якості та задоволені ціною.

Читайте наш блог